תוכן שיווקי
לקראת ועידת הפסגה של ה-IT, יום א', ה-31 באוקטובר, לאגו, ראשון לציון

הפיתוח לפי רד-האט: סדנה מיוחדת בוועידת הפסגה של אנשים ומחשבים

הסדנה, בהובלת מני צרפתי, מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד האט ישראל, יוון וקפריסין, תתמקד בתהליך הפיתוח המודרני

28/10/2021 09:30
מני צרפתי, מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד-האט ישראל, יוון וקפריסין.

ועידת הפסגה של ה-IT של אנשים ומחשבים, אשר תתקיים ביום ראשון, ה-31 באוקטובר, מקבצת יחדיו את מיטב המנכ"לים והמנמ"רים של החברות המובילות במגזרים השונים, בהם תעשייה, בריאות, פיננסים, מוניציפלי ועוד.

רד האט (Red Hat), הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תקיים במהלך האירוע סדנה מיוחדת בהובלת מני צרפתי, מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד האט ישראל, יוון וקפריסין, במטרה לשתף, להדריך ולאפשר התנסות של הארגונים השונים בתהליך הפיתוח המודרני. תהליך זה מאופיין בתהליכים קצרים, מהירים, שילוב תפעול לפיתוח, שילוב אבטחת מידע ומוכנות של היישום לשינויים, כאשר חלק גדול מהנושאים הללו מנוסחים כתפיסת Cloud Native Application, DevSecOps.

המשתתפים בסדנה יתנסו בניהול מחזור החיים של הפיתוח המודרני, הכוללים את השינויים הטכנולוגיים לצד השינויים התרבותיים ובניית קבוצת העבודה הרלוונטית לצורך יישום והוצאה לפועל של הנלמד בסדנה. הסדנה תשלב הרצאות פרונטליות, התנסות בסדנאות ודוגמאות מימוש, ותחולק לשני חלקים, כאשר מטרת החלק הראשון היא שיתוף הדרך שבה רד האט מתנהלת בעולמות הפיתוח, ואילו החלק השני ישמש כסיעור מוחות.

החלק הראשון מורכב מסקירה של טכנולוגיות מתפתחות בשוק, כולל עולם ה-Cloud Native; הסבר כללי על עולמות הקוד הפתוח, תוך שימוש בעקרונות ה-Agile; ומהות עולם הקוד הפתוח – מהי משמעות הקהילה, כיצד משתפים פעולה, מה ההבדלים בין קוד פתוח לסגור, למה חשוב להשתמש בקוד פתוח ועוד. כמו כן, המשתתפים יקבלו סקירה נרחבת אודות סיפור הצלחה תרבותי, הכולל את אחד מלקוחותיה של רד האט. בסיום, תתקיים הרצאה של אחד מאנשי המו"פ של רד האט, אשר ישתף את נקודת המבט שלו על עולם הקוד הפתוח, דרכי ניהול צוות, אתגרים יום יומיים ועוד.

לאחר יישור הקו התיאורטי, יתקיים החלק השני, שבו המשתתפים יוציאו את התיאוריה לפועל במטרה להגיע לתוצר הסופי, ויכלול בניית אסטרטגיה של הארגון וקווים מנחים למימוש, זיהוי הדומיינים המעורבים במימוש השירות, הגדרת השירותים והדומיינים המשפיעים על שרשרת אספקת השירות, הבנת הערך והמשמעות של המודולים שיפותחו וישמשו מדד להערכת הצלחה ועמידה ביעדים, בניית Backlog של פרויקט הפיתוח, בחינת התוצר מול הצפי והערכת היעדים ומנגנון המשוב לשיפור מדדים, בניית תהליך DevSecOps וארגון השירות החדש.

להרשמה לחצו כאן.

אודות רד האט

רד האט הינה החברה המובילה בעולם למתן פתרונות תוכנה מבוססי קוד פתוח לארגוני Enterprise. רד האט מבוססת על כוחה של קהילת הקוד הפתוח בפיתוח ואספקת טכנולוגיות Linux, ענן, קונטיינרים וקוברנטיס אמינות ובעלות ביצועים גבוהים. החברה מסייעת ללקוחות לשלב בין יישומי IT חדשים וקיימים, לפתח יישומים מוטי-ענן (cloud-native), לבצע סטנדרטיזציה של מערכת ההפעלה, יחד עם אוטומציה, אבטחה וניהול של סביבות מורכבות. שירותי התמיכה, ההדרכה והייעוץ של רד האט זכו להכרה ופרסים בתעשייה והופכים אותה לשותפה ויועצת מוערכת עבור חברות רבות ברשימת ה-Fortune 500. משרדי החברה בישראל מונים מעל ל-400 עובדים, מרביתם מהנדסים מהשורה הראשונה בישראל, אשר עובדים על פיתוח הפתרונות הטכנולוגיים של רד האט בתחום תשתיות הענן. הסניף הישראלי כולל גם את צוות המכירות והשירות של אזור ישראל, יוון וקפריסין.

אירועים קרובים