תוכן שיווקי
לקראת כנס הלקוחות השנתי של אואזיס, יום ב', ה-22 אוקטובר, ארקא, נמל תל אביב

"אואזיס מקדמת את עולם ה-HCI עם פלטפורמת נוטניקס"

17/10/2018 15:26
נדב טוביאס, מנכ''ל נוטניקס ישראל. צילום: ניב קנטור

מאת: הילל יוסף.

"התחלנו בעולם התשתיות המשולבות באופן הדוק ועמוק (HCI) ובתוך שנים ספורות הפכנו למובילי שוק עולמי בתחום. באחרונה השקנו עוד מוצרים, שמעניקים ללקוחות הארגוניים יכולות נוספות בעולם העננים לסוגיהם. אואזיס, שותפה עסקית שלנו, מסייעת לקדם תחום זה, עם הטמעה של הפלטפורמות שלנו בקרב מערכי מחשוב ארגוניים בישראל", כך אמר נדב טוביאס, מנכ"ל נוטניקס ישראל.

טוביאס דיבר לקראת כנס הלקוחות השנתי של אואזיס. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, ייערך ביום ב', ה-22 באוקטובר, בשעות הערב, באולם ארקא בנמל תל אביב.

"כחלק מהחזון למימוש הדור הבא של עולם התשתיות", ציין טוביאס, "אנחנו חברה שיודעת לתת פתרון תוכנה מלא לכל 'ערימת' ה-IT, בדטה סנטר או בענן, ומספקת חופש בחירה ללקוח מי יהיה יצרן החומרה, באיזה Hypervisor הוא ישתמש ולאיזו רשת הוא יתחבר".

"אנחנו שמים דגש על פשטות", הוסיף. "הפשטה של רבדים שונים ב-IT ופישוט של פעולות מורכבות, מסייעים לארגונים לספק שירותי IT טובים יותר ללקוחות שלהם. פשטות בתשתיות ה-IT מספקת יכולת לארגונים להתמקד באפליקציות. אנחנו מגיעים מתפיסה שהאפליקציה תקבע את הגישה לנתונים, בשונה מהגישה המסורתית שמערכות התשתית הן אשר היו מכתיבות לאפליקציה איך לגשת". כך, אמר, "נוטניקס מתאימה לכל סוגי העבודה (Workloads) ולכל הסביבות מפיתוח לייצור (Mission critical). בנוסף, אנחנו ספקית התשתיות המשולבות הראשונה שהכריזה על תאימות עם SAP Hana".

"מגדירה מחדש את עולם הענן"

טוביאס ציין כי "נוטניקס מגדירה מחדש את עולם הענן ואת היכולות לניהול סביבה מרובת עננים. כך, החברה השיקה באחרונה כמה פתרונות מבוססי תוכנה לניהול צריכה ולהתוויית מדיניות בעננים ציבוריים או פרטיים, לניהול מסדי נתונים וכן שולחן עבודה כשירות (DaaS). זאת, לצד פתרון לענן פרטי. בקרוב נשיק את שירות הענן הציבורי שלנו, Xi, בשיתוף פעולה עם גוגל. פתרון זה יוכל לספק מגוון שירותים ללקוחות הארגוניים, עם יכולת לקבל מערכת הפעלה אחת בקליק אחד – בכל ענן".

לדבריו, "אנחנו מטפלים בצרכים של היישומים לביצועים ברקע, ועל ידי כך מאפשרים למשתמשים ליהנות מהיעילות התשתיתית ולחסוך בעלויות. הענן הוא לא רק שינוי טכנולוגי – אלא בעיקר שינוי ארגוני. אנחנו החלופה לענן הציבורי ול-VMware, ומספקים לארגונים את היכולות ליהנות מהיתרונות של הענן בחצר הבית שלהם. נוטניקס מטפלת בצרכים של היישומים לביצועים ברקע – וכך היא מאפשרת למשתמשים ליהנות מהיעילות התשתיתית".

"שותף שמסייע לקדם ביד רמה את המעבר לענן"

"אואזיס", אמר טוביאס, "היא שותף בעל ניסיון רב, שמסייע לנו לקדם ביד רמה את המעבר אל עבר עולמות הענן הפרטי וההיברידי. היא עושה זאת בכל סוגי הארגונים – מחברות סטארט-אפ, עבור בחברות פינטק ובמקביל גם אצל ספקיות התקשורת המסורתיות".

כך, אמר, "אואזיס הטמיעה דטה סנטר מלא, מבוסס נוטניקס, עם Hypervisor שלנו, בקרב אחת מספקיות התקשורת בישראל. היא שימשה כארכיטקט מוביל וכאינטגרטור של הפרויקט. בשל ההטמעה של תשתית מלאה של HCI, נחסכה לארגון הטלקום האמור הטמעה ארוכה ויקרה של תשתיות מסורתיות. הפרויקט הניב לו יכולת של גידול לפי דרישה".

לסיכום אמר טוביאס כי "נוטניקס ישראל, יד ביד עם אואזיס, ביצעה בשנה האחרונה כמה פרויקטים משותפים אצל ספקי שירות ולקוחות עסקיים. ההליכה שלנו יחד לשוק מייצרת עוד הזדמנויות עסקיות, עם היכולת להעניק לשוק טכנולוגיה מבוססת חדשנות".

להרשמה לאירוע לחצו כאן

אירועים קרובים