תוכן שיווקי
לקראת אירוע ג'וניפר, 14 בנובמבר, אולם האירועים LAGO, ראשון לציון

וודאפון בחרה בג'וניפר כשותפתה בתחום ה-SD-WAN לעסקים

פתרון Contrail של ג'וניפר, שתומך ברשת תקשורת מרחבית מוגדרת-תוכנה - SD-WAN, יחזק את מגוון שירותי הקישוריות העסקית ש-וודאפון מציעה ללקוחותיה.

03/10/2018 16:01
ג'וניפר נטוורקס

ג'וניפר נטוורקס, ענקית התקשורת העולמית, המתמחה בפתרונות רשת סקליבליים, אוטומטיים ומאובטחים, הודיעה באחרונה על היבחרה כאחת מספקיות ה-SD-WAN של וודאפון, ספקית התקשורת הסלולרית הגדולה בעולם. ג'וניפר תצטרף לפורטפוליו פתרונות ה-SDN העסקיים של וודאפון, Ready Networks, שמכיל מבחר שירותים גמישים ומבוססי ענן, שנועדו לתמוך בעסקים דיגיטליים בסקייל גבוה ולעזור לארגונים להתייעל בזכות תשתית אג'ילית, פתוחה ומהירה, שלא מצריכה התערבות ידנית (Zero-touch deployment).

במסגרת שיתוף הפעולה, ג'וניפר תספק את פתרון Contrail – פלטפורמת רשת מאובטחת, וירטואלית ודינמית – כאחד מפתרונות ה-SD-WAN הקיימים של וודאפון. הפלטפורמה מעניקה ללקוחות וודאפון שליטה טובה יותר על הרשת, צמצום עלויות תפעול ואפשרות לנהל מספר בלתי מוגבל של אתרי קצה וסביבות עבודה במקביל, גם כשאלה מחוברים בטכנולוגיות WAN מסוגים שונים. כמו כן, מוסיפה המערכת לחברה וללקוחותיה את היכולת לנטר את חוויית השימוש באפליקציות העסקיות החשובות, הודות לטכנולוגיית Application Aware Quality of Experience.

הפתרון של ג'וניפר מבוסס על פלטפורמת uCPE (ר"ת universal customer premises equipment), שיכולה לארח מספר פונקציות של רשת וירטואלית (VNF) במתקן אחד. לקוחותיה העסקיים של וודאפון יוכלו ליהנות מפורטל שירות עצמי המעניק ניתוח שקוף, מקצה לקצה ובזמן אמת של ביצועי הרשת, ויכולת ניטור וניהול מרוכז של שלל שירותי ה-WAN בהם משתמשים. למשל, אפשר להגביר ולהנמיך את רוחב הפס כדי להתאימו לתעבורת רשת התקשורת המרחבית ולדרישות עסקיות, או להתאים ולאכוף מדיניות אבטחה מרוכזת לאורכה ולרוחבה של הרשת.

"פתרונות רשת חזקים, גמישים ואג'יליים"

ג'סטין שילדס, מנהל מחלקת הפתרונות והמוצרים העסקיים בוודאפון, אמר כי "יכולת ה-SD-WAN חשובה עבור לקוחותינו העסקיים. אנחנו מאמינים שפורטפוליו ה-uCPE המאובטח ותומך הענן של ג'וניפר, שמציע שלל פונקציות, יסייע לנו לספק ללקוחות פתרונות רשת חזקים, גמישים ואג'יליים, שיתמכו במעברים דיגיטליים מורכבים".

רמי רחים, מנכ"ל ג'וניפר, ציין ש-"הופעת טכנולוגיית הדור החמישי, המעבר של אפליקציות ומשאבים לענן והימצאות האינטרנט של הדברים במקומות עבודה שונים גורמים לטרנספורמציה הדיגיטלית להיראות מרגשת ומרתיעה באותה המידה עבור ארגונים רבים. המיקוד של ג'וניפר בפישוט ניהול הרשת יאפשר ללקוחות העסקיים של וודאפון למנף בקלות יתרה את יתרונות סביבת ריבוי העננים והגידול בכוח העבודה הנייד, מבלי להסתבך במורכבויות הגדלות של קישוריות ה-WAN. זה ישחרר את הלקוחות להתמקד בהיבטים החשובים ביותר של העסק שלהם. אנחנו גאים להיות שותפה טכנולוגית מוערכת של וודאפון ולממש את התחייבותנו לנטוורקינג פתוח אך מאובטח, שיתמוך בהבאת שירותי וודאפון מהדור הבא לשוק".

להרשמה לאירוע לחצו כאן

אירועים קרובים