על פיצה וטכנולוגיה: האירוע השנתי של מטריקס ורד-האט

ניר חצרוני, מנהל טכנולוגיית מידע (IT) גלובלי, קוגנייט; לימור אפיק, מנכ"לית רד האט ישראל, יוון וקפריסין; שי נחמני, מנהל פעילות מוצרי רד האט בקבוצת הקוד הפתוח של מטריקס.

האירוע השנתי של חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ורד-האט, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, התקיים ביום ה', ה-28 באוקטובר, בסינמה סיטי גלילות. בכנס, שהתקיים זו השנה ה-16, לקחו חלק כ-400 לקוחות ואנשי מקצוע טכנולוגיים מעולמות הקוד הפתוח בישראל.

לאחר שבשנה הקודמת התקיים הכנס בצורה וירטואלית בשל הגבלות הקורונה, השנה המפגש חזר למתכונתו האהובה, המשתתפים נהנו מארוחת צהריים שכללה פיצות ומגוון מאכלים בסגנון איטלקי, ומהקרנה פרטית של הסרט המדובר "חולית" (Dune).

בכנס התארחו לראשונה שותפי מטריקס ורד-האט מהחברות Dynatrace, Cloudera, נוטניקס ו-צ'קמרקס ושיתפו ביתרונות המוצר שלהם לצד OpenShift של רד-האט. התוכן הטכנולוגי נפתח בהרצאה מרתקת של רנית זקצר, מנהלת טכנולוגיה ראשית (CTO) של מטריקס, על "חמש אסטרטגיות בנושא מודרניזציה והקשר שלהן לענן", ונמשך עם מני צרפתי, מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד-האט ישראל, יוון וקפריסין, שהציג הרצאה מעוררת השראה בנושא "חדשנות ללא מגבלות". החלק העיוני הסתיים בציון פרויקט מצטיין בביצוע  מודרניזציה של בנק דיסקונט.

שי נחמני, מנהל פעילות מוצרי רד-האט בקבוצת הקוד הפתוח של מטריקס, אמר: "אחרי תקופה ארוכה של הגבלות וכנסים מקוונים, אנחנו שמחים שיכולנו לקיים את הכנס כמיטב המסורת, ולהנות ממפגש פנים מול פנים עם הלקוחות, שאפשר לנו לשתף מידע ותובנות מקצועיות".

לימור אפיק, מנכ"לית רד-האט ישראל, יוון וקפריסין, אמרה כי "שיתוף הפעולה בין מטריקס ורד-האט התחיל לפני שנים רבות ואני גאה להמשיך אותו ולהיות כאן היום. אנחנו מודים למטריקס על האירוח ותמיד זמינים עבורם ועבור כל לקוחותינו כדי לענות על כל דרישה וצורך שמתעוררים".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

אורטל לייבלר קדוש, מנהלת שיווק דה האט ישראל יוון וקפריסין; והדר צדקה חזן, מנהלת שיווק, מטריקס מוצרי תוכנה.

אורטל לייבלר קדוש, מנהלת שיווק דה האט ישראל יוון וקפריסין; והדר צדקה חזן, מנהלת שיווק, מטריקס מוצרי תוכנה. צילום: עידן סבח

חזר להיות פיזי. כנס פיצה וטכנולוגיה.

חזר להיות פיזי. כנס פיצה וטכנולוגיה. צילום: ניב קנטור

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים