עמידר החדשה תטמיע פתרון של רמדור לניהול פרויקטי התחדשות עירונית

היקף העסקה לא נמסר, אך הוא מוערך על ידי גורמים בשוק בכמיליון שקל ● לרמדור פלטפורמה משותפת לניהול פרויקטי בנייה, על כל היבטיו של הפרויקט ההנדסי - תקציב, תכנון וביצוע

רחל לוביאניקר, סמנכ"לית מערכות מידע ודיגיטל של עמידר החדשה. צילום: ענבל מרמרי

עמידר החדשה, הפועלת בישראל כבר למעלה מ-70 שנה, בחרה בפתרון של חברת רמדור לניהול פרויקטים ותהליכים בתחום ההתחדשות העירונית. מדובר בצעד שהוא חלק ממהלך נרחב של עמידר להטמעת טכנולוגיות דיגיטליות, אשר מטרתו לשפר ולדייק את התהליכים השונים בחברה במטרה להוסיף ולשדרג את איכות השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה.

לרמדור פתרון מקיף בפלטפורמה משותפת לניהול פרויקטי בנייה, על כל היבטיו של הפרויקט ההנדסי – תקציב, תכנון וביצוע – תוך אפשרות לעבוד ולדווח ישירות מהשטח באמצעות המובייל. המערכת מספקת לעמידר מענה מקיף לניהול פרויקטי בינוי – החל משלב הרעיון, דרך תכנון הפרויקט וביצועו, וכלה במסירתו ללקוח. המערכת כוללת מודולים של ניהול תהליכים, תקציב, מכרזים, חוזים וחשבונות, איכות, ידע ועוד.

ניהול מרכזי ומבוקר של כל הגורמים בפרויקט מאפשר שמירה ומעקב אחר הנתונים ובקרת תהליכים. הזמינות של המידע העדכני, מקטינה את הסיכונים הפוטנציאליים בפרויקט.

רחל לוביאניקר, סמנכ"לית מערכות מידע ודיגיטל של עמידר החדשה, אמרה: "נכון להיום, עמידר מנהלת למעלה מ-70% מהדיור הציבורי בישראל, כ-40,000 דירות מתוחזקות לרווחתם של כ-100 אלף דיירים, לצד אלפי דיירים המתגוררים ב-34 מתחמי דיור מוגן. כל זאת בנוסף לניהול 5,000 מנכסי רשות הפיתוח. בחרנו ברמדור לאחר תהליך ארוך ומעמיק של ניתוח צרכים וחיפוש שותף שיוכל לתת מענה מתמשך לחברתנו. אני משוכנעת שיישום המערכת ישפר את היכולת שלנו לתת שירות מצטיין לדיירים שלנו ולספק דירות באיכות טובה, תוך עמידה בלוחות זמנים ומבלי לפרוץ את מסגרות התקציב שלנו. המערכת תתמוך בתהליכים תפעוליים, תשפר את יעילות העבודה ותגביר השקיפות ורמת השירות לדיירים".

אברמי רוזנברג, סמנכ"ל המוצרים של רמדור. צילום: יח"צ

אברמי רוזנברג, סמנכ"ל המוצרים של רמדור. צילום: יח"צ

אברמי רוזנברג, סמנכ"ל המוצרים של רמדור: "רמדור מובילה את מגמת ההתמקצעות של ענף ניהול הפרויקטים ההנדסיים, באמצעות טכנולוגיה נוחה וקלה לשימוש. הפתרון בעמידר מאפשר ניהול של מאות ואלפי פרויקטי בינוי בו-זמנית, בפריסה גיאוגרפית רחבה, תוך שיתוף של מידע בין קבוצות ועבודה בסנכרון מלא".

נורית ג'ובני, מנהלת מכירות ומנהלת הלקוח של עמידר. צילום: יח"צ

נורית ג'ובני, מנהלת מכירות ומנהלת הלקוח של עמידר. צילום: יח"צ

נורית ג'ובני, מנהלת מכירות ומנהלת הלקוח של עמידר: "עמידר מגשימה את חזון בניית הארץ ואנו גאים להצטרף ולתרום לפעילות זו. האתגר שלנו הוא ליישם את הפתרונות החדשים מבית רמדור כדי לסייע לעמידר לעמוד ביעדיה כזרוע המשכנת הלאומית של המדינה, שיקום שכונות וחיזוק מבנים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים