פרזנטנס מקימה פוסט-אקסלרטור ליזמים מהחברה הערבית 

תוכנית MoveUp תתקיים בשיתוף עם קרן סיטי, מרכז הטכנולוגיה בריטניה-ישראל וקרן ההון סיכון Takwin, במטרה לקדם יזמים מהחברה הערבית אשר נמצאים בשלב פיתוח מתקדם, ולהקנות להם כלים להמשך פיתוח סטארט-אפים

מימין: חולוד עיוטי ואריאלה רוזן, מנכ"לית משותפות, ארגון פרזנטס. צילום שני נחמיאס

ארגון פרזנטנס בשיתוף עם שגרירות בריטניה בישראל משיק בימים אלו את MoveUp – תוכנית פוסט-אקסלרטור ייחודית ליזמים ויזמיות טכנולוגיים מהחברה הערבית, אשר נמצאים בשלב פיתוח מתקדם, במטרה להקנות כלים להמשך פיתוח סטארט-אפים תוך התאמה וליווי אישי. התוכנית תותאם לתנאי התקופה ותתקיים במתכונת אונליין ובשימוש של אמצעים חדשניים נוספים.

התוכנית תתקיים לאורך חודשיים ותציע 12 מפגשים מקוונים, קבוצתיים ואישיים, אשר יועברו על ידי מומחים של פרזנטנס ו-UK Teck Hub – מרכז החדשנות בשגרירות הבריטית בישראל. יזמים ויזמיות שיתקבלו לתוכנית יקבלו סיוע וליווי צמוד במגוון תחומים, כגון פיננסים, קניין רוחני ופיתוח עסקי בינלאומי, לצד חיבורים למשקיעים בישראל ובחו״ל, תוך התמקדות גם בצמיחה האישית של היזמים על ידי בניית חוסן נפשי, נטוורקינג ועוד.

MoveUp תתקיים בשיתוף עם קרן סיטי, מרכז הטכנולוגיה בריטניה ישראל – UK Israel Tech Hub, וגם קרן ההון סיכון Takwin. לתוכנית יתקבלו בין 10 ל-12 יזמים. הפעילות תחל במהלך חודש פברואר, והמפגשים יתקיימו בשפה האנגלית.

אריאלה רוזן וחולוד עיוטי, מנכ״ליות משותפות בפרזנטנס ציינו, כי ״בתקופה שבה אי הוודאות הולכת ומתגברת והפערים העצומים בקרב אוכלוסיות מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית רק מעמיקים, אנו גאים להשיק את MoveUp יחד עם השותפים שלנו, במטרה לתמוך ולסייע בטווח המיידי ליזמים וליזמיות מהחברה הערבית ולקדמם לקחת חלק באקוסיסטם היזמי בישראל".

ניל וויגן, שגריר בריטניה בישראל, אמר: "בריטניה רואה חשיבות עליונה בקידום ערכים של גיוון והכלה, ושמחה על ההזדמנות לחבור ל'סטארט-אפ ניישן' ולטפח ערכי גיוון גם באקוסיסטם הטכנולוגי בישראל. אני מאמין בכוחן של טכנולוגיה ויזמות להיות קטליזטור לחברה מגוונת ומכילה ולטפל בפערים חברתיים, ושמח על ההזדמנות שיש לשגרירות לשתף פעולה עם ארגון פרזנטנס. אנחנו מצפים להמשך עבודה משותפת למען עתיד חברתי שוויוני ומגוון בסקטור הטכנולוגיה בישראל".

ניל וויגן, שגריר בריטניה בישראל. צילום: יח"צ

ניל וויגן, שגריר בריטניה בישראל. צילום: יח"צ

ניל קורני, מנכ״ל סיטי ישראל, ציין, כי ״החיבור המשותף של סיטי ופרזנטנס סביב הערכים והתפיסות החברתיות מביא לקצירת פירות משותפים. אנו מאמינים שיזמות היא כלי להעצמה אישית, לפיתוח קהילה מקומית ולחיזוק כלכלה מקומית, ובשש השנים האחרונות אנו פועלים יחד עם פרזנטנס בישראל ועדים לכוחה של יזמות לצמצם פערים ולעודד צמיחה, גיוון והכלה חברתית. אנו שמחים להמשיך את הדרך המשותפת ולהרחיב את הפעילות הזו ביחד איתם גם בחברה הערבית באמצעות MoveUp, שמצטרפת לתוכניות ולפעילויות נוספות של פרזנטנס״.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים