ג'וניפר נטוורקס ו-Nutanix מחזקות את השותפות ביניהן

השתיים יעשו יד אחת לשיפור יכולות האוטומציה והאבטחה ברשת ● היוזמה המשותפת תפשט את הנטוורקינג והאבטחה ברשת הארגונית עבור חברות אנטרפרייז באמצעות התשתית של Nutanix

איציק מלכה מנכ"ל ג'וניפר ישראל ונדב טוביאס מנכ"ל נוטניקס ישראל. צילומים: ניב קנטור

ג'וניפר נטוורקס, ענקית התקשורת העולמית, ו-Nutanix, מובילענה עולמית בתחום הענן הארגוני, מכריזות היום (ה') על יוזמות חדשות שנוספו לשותפות הקיימת בין שתי החברות. יוזמות אלו נועדו לסייע לארגונים בדרכם להשתית ארכיטקטורת ריבוי-עננים ולסייע בהקטנת תקורות ניהול באמצעות חיבור אוטומטיבי מוגדר תוכנה בין תשתיות האחסון והמחשוב לרשת התקשורת ומדיניות אבטחת מידע.

ארגונים רבים עוברים לסביבות ריבוי-עננים, על כן הם זקוקים לרשת אוטומטית ופשוטה לניהול, וגם לאבטחה מובנית. ג'וניפר נטוורקס ו-Nutanix מעמיקות את שיתוף הפעולה ביניהן על מנת לתת לצרכים אלו מענה ראוי, במאמץ לספק אינטגרציה חלקה בין הרשתות הווירטואליות והפיזיות – יכולת הכרחית לסביבות ענן פרטי ולריבוי-עננים.

במסגרת שיתוף הפעולה תבוצע אינטגרציה בין כלי הניהול של ג'וניפר, Contrail Enterprise Multicloud, לבין ממשק התוכנה (API) של Nutanix, שמספק נראות ואינטגרציה מורחבת לתהליכים הווירטואליים ברשת הארגונית – האינטגרציה תסייע להפוך את ניהול הרשת הארגונית הסבוכה ואת ניהול סביבות העבודה לפשוטים יותר באמצעות כלי אוטומציה מבוססי S/W.

בנוסף, תשולב פלטפורמת האבטחה של ג'וניפר, Unified Cybersecurity Platform, עם שירותי האבטחה והניהול של Nutanix, Flow ו-AHV Hypervisor, על מנת לאבטח אפליקציות בצורה הטובה ביותר באמצעות מיקרו-סגמנטציה בענן הארגוני, ולספק מערך אבטחה מחמיר שימנע את התפשטותם הרוחבית (מזרח-מערב) של איומים ברשת הארגונית. חברות אנטרפרייז יוכלו להשתמש בפיירוול הווירטואלי של ג'וניפר (vSRX) בסביבות של Nutanix, כדי לנהל את ארכיטקטורת הרשת, שמורכבת לעתים מכלים של חברות שונות כמו AWS, Azure או Google Cloud Platform, באמצעות נקודת שליטה ואכיפה אחידה.    

ביקאש קולי, ה-CTO של ג'וניפר נטוורקס: "בעוד שארגונים רבים רצים לעבר המולטיקלאוד, מורכבויות רבות צצות בכל שלב בדרך ומקשות עליהם לבצע את המעבר לסביבה זו. בשילוב ה-Contrail Enterprise Multicloud וה-Unified Cybersecurity Platform של ג'וניפר עם פתרונות הענן הארגוני של Nutanix, אנחנו מביאים היום בשורה של סביבת ריבוי-עננים אוטומטית ומאובטחת מקצה לקצה, שנותנת מענה לצורכי מחשוב, אחסון ונטוורקינג של הלקוחות שלנו".   

רג'ה מוקופאדיאי, VP ניהול מוצר ב-Nutanix: "העתיד של תשתית הרשת הארגונית הוא ריבוי-עננים – זה כבר ברור ומוסכם על כולם. אתגרי נטוורקינג לא צריכים להיות נטל מסובך שימנע מחברות לבצע את המעבר הזה, ולכן אנחנו מחויבים לעבוד עם שותפים כמו ג'וניפר נטוורקס כדי להציע ללקוחות שתי החברות חווית ניהול רציפה, המשכית ומאובטחת שמתאימה לעולם המולטיקלאוד".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים