לינווייט תייצג בישראל את חברת הצ'אט המאובטח רוקט צ'אט

חברת הצ'אטים המאובטחים רוקט צ'אט בונה פלטפורמת מסרים מיידיים, אשר משרתת גופים ביטחוניים וגופים פיננסיים ברחבי העולם ● המוצר שלה משמש מעבר לפלטפורמות תקשורת סגורות ומאובטחות

תיוצג בישראל על ידי לינווייט. רוקט צ'אט

רוקט צ'אט (Rocket.chat) הכריזה היום (א') על מינויה של לינווייט (Linnovate) לנציגתה בישראל. רוקט צ'אט מפתחת צ'אט ארגוני עצמאי מהפופולריים בעולם.

"חברות ביטחוניות לא יכולות לעשות שימוש בכלים כמו Slack, ולפעמים אפילו על Teams, וכלים ארגוניים משמעותיים אחרים, כי חלות מגבלות", הסביר אלרואי מרום, מנכ"ל לינווייט, "לכן, הם זקוקים לפלטפורמה עצמאית, שבה המידע מאוחסן כולו בתוך הארגון – כאשר רוקט צ'אט מספקת רק את כלי הצ'אט עצמו, מבלי להיחשף לתוכן השיחות".

רוקט צ'אט נוסדה ב-2015 ככלי קוד פתוח לצ'אט ארגוני. כיום היא משרתת למעלה מ-12 מיליון משתמשים מידי יום, בלמעלה מ-150 מדינות. בין הארגונים העושים שימוש ברוקט צ'אט ניתן למצוא את Deutsche Bahn – רשות הרכבות הגרמנית; הצי האמריקני; ובנק קרדיט סוויס.

אל הלקוחות הללו מצטרפים לקוחות מהמגזר הביטחוני בישראל, אשר עושים שימוש ביכולות הצ'אט המתקדמות של החברה, מבלי לחשוף את השיחות עצמן המתנהלות בצ'אט. כעת תעמוד לרשות הלקוחות הישראלים נציגות ישראלית של החברה, אשר תאפשר תמיכה והטמעה של המערכות השונות אותה היא מספקת.

"פלטפורמת הקוד הפתוח שלנו צומחת במהירות, והופכת להיות הפתרון הטוב ביותר עבור ארגונים הרוצים להבטיח את הסטנדרט המרבי לפרטיות הנתונים ואבטחת השיחות הפנימיות והחיצוניות שלהם", הסביר חוליו אזזיני, מנהל השותפויות ב-רוקט צ'אט. "רמת הבשלות הטכנולוגית בישראל גבוה מאוד, ולכן הקשר עם שחקנים מקומיים משמעותי במיוחד, על מנת שנוכל לפתור יחד את האתגרים העסקיים העומדים בפניהם, כדי לאפשר ללקוחותינו לנהל את השיחות הפנימיות והחיצוניות שלהם בצורה שהם צריכים, עם פרטיות מלאה, אבטחה וריבונות על הנתונים שלהם".

"הרבה חברות חוששות מדליפת מידע החוצה, ומשתמשות בכלים ישנים. מעכשיו, לאותן חברות יתאפשר המוצר האיכותי ביותר עם נציגות ישראלית. חלק מההתמקצעות שהשוק בישראל עובר, כולל גם מעבר מפלטפורמות צרכניות שנועדו לתקשורת פרטית לכאלו שמיועדות לתפעול יומיומי של רשתות וחברות סגורות", סיכם ואמר מרום.

לינווייט היא חברת הטכנולוגיה ישראלית המתמחה בהעברת ארגונים לענן, על בסיס טכנולוגיות קוד פתוח. החברה מפתחת ומטמיעה מערכות קוד פתוח, המאפשרות איסוף והנגשה של מידע ארגוני, תוך שמירה על פרסונליזציה ומידור. החברה מפעילה את K8Support, שירות הקמה, תמיכה ותחזוקה לקוברנטיס ארגוני.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים