אלמנטור חנכה מרכז היי-טק חדש בשדרות

על רקע הביקוש הגובר להקמת אתרי אינטרנט בעקבות הקורונה, נוצר גידול עצום בפעילות החברה, שהוביל אותה להקים מרכז היי-טק חדש בשדרות, המעסיק עשרות צעירים תושבי הנגב המערבי בתמיכה וליווי טכני של לקוחות החברה

עובדי המרכז החדש בשדרות. צילום: אלמנטור

חברת אלמנטור חנכה מרכז היי-טק חדש בעיר שדרות, שמעסיק עשרות צעירים תושבי הנגב המערבי בתמיכה וליווי טכני של לקוחות החברה. המרכז פועל 24 שעות ביממה במטרה לתת מענה מיידי למיליוני המשתמשים בפלטפורמה של אלמנטור ב-160 מדינות ברחבי העולם.

אלמנטור מפתחת פלטפורמת קוד פתוח, שנבנתה במיוחד עבוד יוצרי אינטרנט מקצועיים: מעצבים, משווקים ומפתחים, שמשתמשים בה ככלי העבודה שלהם להקמה ותפעול של אתרים ולבניית העסק שלהם ועתידם המקצועי.

אלמנטור הוקמה בשנת 2015 על ידיי יוני לוקסנברג ואריאל קליקשטיין, שהיו בעצמם יוצרי אינטרנט והקימו מאות אתרי אינטרנט ללקוחות במשך השנים. בעבודה עם הלקוחות הם נתקלו בבעיות וקשיים המלווים הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים והחליטו לבנות לעצמם את כלי העבודה האולטימטיבי. מתוך הצורך האישי נולדה אלמנטור כפלטפורמה שמשנה את דרך העבודה בתחום בניית האתרים המקצועי. החברה מעסיקה 270 עובדים, רובם במטה המרכזי במתחם הבורסה ברמת גן.

״הביקוש לאתרי אינטרנט עלה במאות אחוזים בעקבות הקורונה, ונוצר גידול עצום בפעילות החברה", ציינה  אריאלה ביכלר, סמנכ"לית משאבי אנוש באלמנטור. "כדי לתמוך בפעילות העסקית אנחנו מכפילים את היקף העובדים. ההחלטה על פתיחת המרכז החדש בשדרות הייתה שילוב של הצורך העסקי יחד עם תרומה ליצירת מקומות עבודה איכותיים באזור הנגב המערבי".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים