הגשת מועמדות לעבודה בכתב ידו של סטיב ג'ובס נמכרה תמורת 162 אלף ליש"ט

היזם האגדי מילא את הטופס כשהיה בן 18, לאחר שנשר מ-Reed College ● בטופס ציין את ניסיונו עם "מחשבים ומחשבונים", ואת מיומנויותיו הייחודיות ב"טכנולוגיה אלקטרונית או בהנדסת עיצוב" ● שנה לאחר מכן הצטרף לאטארי, שם פגש את סטיב ווזניאק, שהפך לשותפו בהקמת אפל ב-1976

מאסק דומה לו או שונה ממנו? עניין של שיתוף פעולה עם ביוגרפים. סטיב ג'ובס. צילום: מתוך ויקיפדיה

162 אלף ליש"ט (כ-223 אלף דולר) שולמו במכירה פומבית עבור הגשת מועמדות לעבודה של סטיב ג'ובס המנוח מ-1973, שלוש שנים לפני שהקים את אפל, הכתובה בכתב ידו. המכירה התקיימה ב-Charterfields בבריטניה.

נמכר ב-162 אלף ליש"ט. צילום: Charterfields

נמכר ב-162 אלף ליש"ט. צילום: Charterfields

טופס הגשת המועמדות הוא אחד הראשונים שמילא ג'ובס, שהיה אז בן 18, לאחר שנשר מ-Reed College, שבפורטלנד, אורגון, וזוהי כבר הפעם השנייה שהוא נמכר תמורת סכום גבוה במכירה פומבית. ב-2018 הוא נמכר ב-175 אלף דולר ליזם טכנולוגי.

בשאלון שמילא, הזכיר ג'ובס "ספרות אנגלית" כנושא עיקרי, והדגיש את ניסיונו עם "מחשבים ומחשבונים", ואת מיומנויותיו הייחודיות ב"טכנולוגיה אלקטרונית או בהנדסת עיצוב" וב"דיגיטל".

שנה לאחר מכן הוא הצטרף לאטארי כטכנאי, שם פגש את סטיב ווזניאק, שהפך לשותפו בהקמת אפל ב-1976 בחניה בביתו של ג'ובס בלוס אנג'לס, זאת לאחר שנסע להודו ואף שהה תקופה מסוימת בקומונה באורגון.

והשאר היסטוריה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים