מיקרוסופט מחזירה את העובדים למשרדים במודל עבודה היברידי

החברה הודיעה כי תתחיל לאפשר ליותר עובדים לשוב לעבוד במשרדי המטה שלה ברדמונד החל מיום שני הבא ומאפשרת לבחור לעבוד מהמשרד או מהבית, או בשילוב שניהם  ● "אנו רואים עבודה מהבית בחלק מהזמן (פחות מ-50%) כסטנדרט עבור רוב התפקידים", נכתב בבלוג של החברה

מטה מיקרוסופט ברדמונד, וושינגטון. צילום: Bigstock

מיקרוסופט (Microsoft) מצטרפת לכמה חברות ראשונות שמתחילות להחזיר את העובדים למשרדים, זאת שנה לאחר שנשלחו לעבוד בבית, עם פרוץ המגיפה.

החברה הודיעה כי תתחיל לאפשר ליותר עובדים לשוב לעבוד במשרדי המטה שלה ברדמונד, וושינגטון, החל מיום שני הבא, תוך שהיא מציינת כי צורת העבודה לעולם לא תהיה כמו שהייתה.

בשלב הזה, שמיקרוסופט מתארת אותו כשלב רביעי מתוך שישה, החברה תאפשר ל-57 אלף עובדים לא חיוניים לבחור לעבוד מהמשרד או מהבית, או בשילוב שניהם. בנוסף, החברה דורשת מן העובדים לעטות מסיכות ולהקפיד על שמירת מרחק.

חברת הענק תפתח את משרדיה לחלוטין וללא מגבלות רק כאשר הנגיף יתבטא "יותר כנגיף תקופתי, כמו שפעת עונתית", ציין קורט דל-בנה, סגן נשיא במיקרוסופט בבלוג הרשמי של החברה. אבל גם בשלב הזה, הוא ציין, מהלך העבודה של 160 אלף עובדי החברה לא יהיה כמו לפני המגיפה.

כרגע, כתב דל-בנה, אתרי המשרדים של מיקרוסופט ב-21 מדינות מאפשרים לעובדים נוספים לעבוד במשרדים – מה שמשפיע על כ-20% מעובדי החברה בעולם, והחזרה לעבודה תתאפשר בהמשך לפי הנחיות הרשויות המקומיות.

"כשנגיע לנקודה שבה ה-Covid-19 לא יהיה משא משמעותי על הקהילות שלנו, וכשהאתרים שלנו יגיעו לשלב הפתוח, אנו רואים עבודה מהבית בחלק מהזמן (פחות מ-50%) כסטנדרט עבור רוב התפקידים", כתב דל-בנה בבלוג. "המטרה שלנו היא לתת לעובדים גמישות ולאפשר לאנשים לעבוד מהיכן שהם חשים הכי יעילים והכי נוח, תוך שאנו גם מעודדים את העובדים לעבוד מהבית כל עוד הנגיף והווריאנטים הקשורים אליו גורמים לדאגה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים