"התקופה הנוכחית עושה לארגונים הרבה צרות – כולל בתחום האבטחה"

"ארגונים נאלצים לעבוד מרחוק, וצריכים להתמודד בהצלחה עם אתגרי התפוקתיות, היעילות ואבטחת המידע", אמר אורן דותן, מנהל תחום מחשוב עסקי ב-דל טכנולוגיות ישראל, והציע מענה לכך

אורן דותן, מנהל תחום מחשוב עסקי ב-דל טכנולוגיות ישראל. צילום: יח"צ

"התקופה הנוכחית, של הקורונה, עושה לארגונים הרבה צרות: הם נאלצים לעבוד מרחוק, וצריכים להתמודד בהצלחה עם אתגרי התפוקתיות, היעילות ואבטחת המידע. תחום האבטחה מעלה אתגרים בולטים במיוחד בתקופת הקורונה, לאור הרצון ההולך וגובר של ההאקרים בביצוע תקיפות והשגת מידע", כך אמר אורן דותן, מנהל תחום מחשוב עסקי ב-דל טכנולוגיות ישראל.

דותן דיבר בכנס המשרד החדש (The New Office) אותו הפיקה קבוצת אנשים ומחשבים, שעסק בהיבטי ניהול משאבי אנוש בארגונים שעבדו לעבודה היברידית – מרחוק ובמשרד. הכנס נערך באחרונה באופן וירטואלי והנחה אותו יהודה קונפורטס, העורך הראשי של הקבוצה.

תוכנות ופתרונות

לדברי דותן, "מבלי דעת, נערכנו ב-דל למשבר הנוכחי כבר לפני שנה וחצי, עם מוצרים שמתאימים לתקופה, מחשבים דקים וקלים יותר ואורך רב יותר של חיי סוללות. מחקרים מראים שרוב פרצות האבטחה נעשות בנקודות הקצה ואנחנו נותנים מענה לאתגרי האבטחה והניהול".

הוא סקר את הפתרונות: "עם תוכנת Unified Workspace, מנהלי ה-IT יכולים ליהנות מהגמישות ומהחופש להרכיב חוויות שימוש ייחודיות ומוכנות מהיום הראשון, בלי תלות במיקום העובדים. מעבודה מרחוק ועד לעבודות יצירתיות ומשימות הנדסה, באפשרות מומחי ה-IT להחליט באילו מכשירים להשתמש על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר לצרכים המשתנים, לסגנונות העבודה ולמיקומים הדינמיים – עם תוכנת Workforce Persona QuickStart. אנחנו מספקים מעטפת שלמה לניהול תחנות הקצה ולניהול מכשירים בעלי מערכות הפעלה שונות, באמצעות VMware Workspace ONE. כשהכול תחת מטריה אחת, החיים של אנשי ה-IT נהיים קלים יותר".

"עולם תחנות הקצה הולך ומתמזער, ובגלל זה הוצאנו לשוק את OptiPlex 7070 Ultra – מחשב מודולרי, ש-'מסתתר' לחלוטין בתוך המעמד של מסך המחשב ויוצר סביבת עבודה קלה ונקייה", ציי דותן. "לטובת עובדים שנדרשים לעוצמות מחשוב גדולות, דוגמת מהנדסים או אנשי קריאייטיב, יש לנו את Precision 3240 Compact . ליוצרים ומשתמשים מקצועניים, ששואפים לביצועים חזקים יותר מבלי לוותר על העיצוב, הגודל והמשקל, ה-Precision 5550 וה-5750 הם תחנות העבודה הניידות הקטנות והדקות בעולם, בגדלים של 15 ו-17 אינץ', בהתאמה. ה-5750 מגיע עם יכולות מציאות רבודה ו-וירטואלית מובנות לצד מאפייני בינה מלאכותית, שיחדיו יכולים לעמוד בכל משימת רינדור (Rendering), ויזואליזציה ותהליכי סימולציה מורכבים", אמר דותן.

הוא הציג גם את Dell Optimizer – "תוכנת מיטוב אוטומטית מבוססת בינה מלאכותית, שמובנית כמעט בכל קווי המוצרים שלנו, לומדת את אופן השימוש במחשב ומתאימה את עצמה להתנהגות המשתמש במשך הזמן. התוכנה פועלת מאחורי הקלעים על מנת לשפר את ביצועי היישומים, לזרז את הכניסה למחשב, לאבטח את נעילתו, להפחית רעשי רקע בשיחות ועידה ולהאריך את חיי הסוללה – כל זאת לטובת שיפור חוויית המשתמש".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים