נס תשווק בישראל את מוצרי האבטחה של חטיבת סימנטק בברודקום

החטיבה מציעה פורטפוליו של פתרונות הגנת סייבר, המשלב בין מוצרים של סימנטק ושל CA, שנרכשה על ידי ברודקום

זוהר פרל, מנהל חטיבת חטיבת ברודקום-תוכנה ב-NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס וסמנכ''ל בכיר בנס. צילום: ניב קנטור

NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס (Ness), תשווק בישראל את מוצרי אבטחת המידע הארגוניים של חטיבת סימנטק בברודקום – כך מסרו החברות היום (ב').

בחמש השנים האחרונות משווקת NessPRO בישראל באופן בלעדי את תוכנות מחשבי המיינפריים והתוכנות הארגוניות של ברודקום (לשעבר התוכנות של CA, שברודקום רכשה). המוצרים הארגוניים של סימנטק ישווקו על ידי חטיבת ברודקום-תוכנה ב-NessPRO, בניהול זוהר פרל.

חטיבת סימנטק – חטיבת אבטחת המידע של ברודקום – מספקת פורטפוליו פתרונות להגנת סייבר, המשלב בין מוצרי סימנטק ו-CA. הפתרונות כוללים, בין היתר, הגנה על תחנות קצה, הגנה בגלישה באינטרנט, אבטחת מיילים, הגנה מדלף מידע, הגנה על תשתיות ואפליקציות ענן, ואבטחת זהויות. בתחילת השנה, סימנטק רכשה מביי דיינמיקס את פתרון UEBA (ר"ת User and Entity Behavior Analytics), המאפשר זיהוי אנומליה בהתנהגות העובדים ואיתור עובדים שמהווים איום מבפנים (Insider Threat).

באמצעות מיזוג מוצרי אבטחת המידע של CA, סימנטק הרחיבה את היכולות שלה בעולמות ההזדהות וניהול המשתמשים הפריווילגים עלידי פתרונות כגון Privileged Access Management, SiteMinder ו-MFA (ר"ת Multi Factor Authentication).

כמו כן, מוצר Next Generation CASB, המפותוח במרכז המו"פ של סימנטק בישראל, מאפשר גישה לכל אפליקציה בענן או בתוך הארגון, למשתמשים מנוהלים ולא מנוהלים. המוצר פותר את הסיכון בהשבתת שירות על ידי שימוש ב-Reverse Proxy ומספק יכולות למניעת דלף מידע, איתור קוד עוין וזיהוי התנהגות אנומלית חשודה על פני אפליקציות פנים ארגוניות וחוץ ארגוניות, למשתמשים מחוץ לרשת הארגון ללא סוכן ומקסימום הגנה בצורת Zero Trust.

לדברי פרל, "מדובר בשלב נוסף בשיתוף הפעולה בינינו לבין ברודקום, שהחל ב-2018, כשזו רכשה את CA, שאת מוצריה שיווקנו בישראל באופן בלעדי. בשנתיים שחלפו הידקנו את הקשר עם ברודקום ופעלנו רבות להמשך חיזוק מעמדם של מוצרי CA בשוק הישראלי. עתה אנחנו מצרפים לסל המוצרים את הפתרונות הארגוניים של סימנטק, שמרחיבים את הערך הטכנולוגי והעסקי ללקוחות הארגוניים בשוק הישראלי".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים