השעון של אפל הציל אישה מאונס

הוא חכם, זה כבר ידוע, ויכול אפילו לנבא בעיות בקצב הלב ללובשיו, אבל הפעם הוא עשה אפילו יותר מכך ומנע מאישה המתגוררת בקלגרי שבקנדה סיטואציה נוראה

| 24/10/2019 16:08
השעון של אפל הצליח למנוע את האונס, או הרצח. אילוסטרציה: BigStock

Apple Watch הוא אביזר לביש מגניב למדי. הוא מסייע למשתמשים שלו לנהל את הכושר שלהם ומציע להם עוד שלל תכונות נוחות. והוא גם נראה מעולה, כמו כל מוצרי החברה למעשה. במרץ 2018 חשף מחקר שהוא גם יודע לזהות חריגות בקצב הלב בדיוק של 97%, ובכלל – כל העת מתגלות עוד ועוד יכולות שלו בהיבט הבריאותי. אבל הסיפור הבא, המדהים (לרעה) לכשלעצמו, מספק עוד סיבה נוספת מדוע כדאי לענוד את השעון החכם של אפל.

אישה בקלגרי, קנדה, גוללה את פרטי האירוע המצמרר שחוותה בתקשורת, וסיפרה כי ככל הנראה ה-Apple Watch שלה הציל את חייה וגם הגן עליה מפני אונס בפוטנציה – ב-1 באפריל היא ישנה בביתה לאחר יום עבודה מייגע, אך התעוררה משום שכלביה החלו נובחים. כשזיהתה דמות חשודה מסתובבת בביתה, היא ניסתה להושיט את היד אל הטלפון שלה, אך הבינה שהוא לא היה היכן שחיפשה אותו. לכן, בתושיה ובתבונה, היא שלחה לחבר שלה הודעת טקסט באמצעות השעון החכם שלה, והוא התקשר למספר החירום 911, כך סיפרה האישה ל-CBC.

Apple Watch. מקור: אפל

Apple Watch. מקור: אפל

כשהמשטרה הגיעה ופרצה את הדלת, השוטרים מצאו את החשוד, ג'ון ג'וזף מקינדאו, שהסתתר במטבח. בעקבות חקירות, הודה מקינדו השבוע (ג') בבית משפט בקלגרי, באשמה של פריצה וכניסה לבית הקורבן המתוכנן שלו, בכוונה לבצע באישה תקיפה מינית.

על פי הדיווח, מקינדו תכנן את האונס במשך שבועות, אם לא חודשים. הוא הצליח להשיג שכפול של כרטיס הגישה של הבניין שלה, ועותק של מפתחות ביתה. בנוסף, נמצא כי מקינדו היה מצויד במעין "שקית אונס" ובה הפריטים המצמררים: כובע גרב, סכין מתקפלת, צבת, אזיקונים, קונדומים, חומר סיכה, מתקן לחסימת הפה בצורת כדור, ועוד זוועות.

חיפוש נוסף בביתו של מקינדו חשף שקיות הכוללות קווצות שיער של האישה שאחריה ריגל ושאותה תכנן לאנוס, ושני זוגות תחתונים שלה. המשטרה טוענת שהשניים הכירו זה את זו, מה שמסביר את האובססיה דווקא על האישה המסוימת, אולם שלא היו ביניהם מעולם כל יחסים קרובים.

מזל שהאפשרות לסמס דרך השעון קיימת – אחרת אין לדעת איך עלילת הסיפור הזה הייתה מסתיימת.

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים