השקעה גדולה בבלוקצ'יין: eToro גייסה 100 מיליון דולר

החברה גייסה את הכסף מגופים שונים, בהם מסין ומדרום קוריאה, ותשתמש בו כדי להרחבי את המו"פ שלה בתחום הבלוקצ'יין ולחדור לשווקים חדשים

eToro

פלטפורמת הסחר וההשקעות החברתיות eToro הודיעה אתמול (ד') כי גייסה 100 מיליון דולר, שמצטרפים ל-162 מיליון שהיא כבר גייסה. הכסף הגיע ממשקיעים שונים, בהם מסין ומדרום קוריאה, וישמש להמשך ואף להתרחבות הפעילות של החברה, ובכלל זה למו"פ בתחום הבלוקצ'יין.

בין המשקיעים שלקחו חלק בגיוס ניתן למצוא את China Minsheng Financial וקבוצת SBI, וכן את Korea Investment Partners ,World Wide Investments וגופים נוספים. בנק רוטשילד שימש כיועץ בסבב הגיוס.

eToro נוסדה ב-2007 על ידי יוני אסיא, רונן אסיא ודיוויד רינג, וב-2015 נרשמה למסחר בבורסת לונדון, במסגרת תכנית Elite. מאז הקמתה הרחיבה החברה את פעילותה במידה ניכרת וכיום יש לה כתשעה מיליון משתמשים, רבים מהם מומחים בבורסות ובמטבעות דיגיטליים – שמרבית הפעילות שלה עוסקת בהשקעות בהם.

יוני אסיא, המייסד והמנכ"ל של eToro, אמר כי "הקמנו את החברה במטרה להפוך את שוקי ההון לנגיש לכולם, ואת המסחר וההשקעות בניירות ערך לזמינים לכולם. מאז השקת הפלטפורמה ראינו ביקוש ער לשירותים שלנו והגיוס הנוכחי הוא עוד אבן דרך חשובה בהצלחת החברה. סבב השקעה זה הוא קריטי, משום שהוא יסייע לנו בהמשך פיתוח התשתית הטכנולוגית שלנו, שנחוצה לנו בכדי לתמוך בגידול המהיר של הפלטפורמה. כספי ההשקעה יאפשרו לנו בנוסף לחדור לשווקים חדשים, כדי שנוכל להגיע לעוד ועוד אנשים ברחבי העולם, בסביבה טכנולוגית בטוחה למשתמשים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים