פייסבוק מזמינה מפתחים להציע תכנים ושירותים ל-Internet.org

המפתחים והיזמים מוזמנים להציע תכנים שמתאפיינים בצריכה נמוכה של תקשורת נתונים עבור סמארטפונים וטלפונים פשוטים

פייסבוק מגשימה חלום. Internet.org

פייסבוק (Facebook) הודיעה אתמול (ב') כי מפתחים יוכלו להציע מעתה תכנים ושירותים נוספים באתר Internet.org, שבמסגרתו מנוהל הפרויקט של פייסבוק לגישה חופשית לאינטרנט.

"היעד שלנו הוא לשתף פעולה עם מפתחים ויזמים רבים ככל האפשר כדי להציע קישוריות למגוון רחב של קהילות מקומיות. לשם כך אנחנו מבקשים להציע באתר Internet.org שירותים בצורה שקופה ומכלילה יותר", על פי ההודעה שפורסמה בבלוג של הרשת החברתית.

עוד נמסר בהודעה כי מאחר שאת השירותים שמוצעים באתר יש לפתח במיוחד לשם כך, על מנת להבטיח שיהיו פשוטים ושיתאפיינו בצריכה יעילה של תקשורת נתונים, פיתחה החברה את השירותים הראשונים בעצמה. אולם, בחברה מייחסים חשיבות רבה להרחבה של היצע השירותים באתר ולפיכך מזמינים מפתחים נוספים להצטרף ולהציע בו שירותים משלהם.

כחלק מקידום המהלך צילם מייסד הרשת, מארק צוקרברג, סרטון מיוחד.

המפתחים מוזמנים להציע תכנים שמתאפיינים בצריכה נמוכה של תקשורת נתונים, הן עבור סמארטפונים והן עבור טלפונים רגילים. בדרישות הטכניות המלאות ניתן לעיין באתר הפרויקט.

בפייסבוק מדגישים כי המטרה של היוזמה היא להציע לאנשים התנסות ראשונית בחינם בגלישה באינטרנט, מתוך שאיפה שבהמשך הם יהפכו ללקוחות משלמים של אחת מספקיות הרשת. על פי הנתונים של פייסבוק, שבעה מיליון בני אדם כבר החלו לגלוש באינטרנט הודות ליוזמת Internet.org.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים