תוכן שיווקי

בנק הפועלים בחר ב-וריטאס לביצוע שדרוג אסטרטגי במערכות הגיבוי

10/12/2020 13:10
אבי ברששת, ראש מערך אחסון, גיבוי ושחזור באגף התשתיות שבחטיבת הטכנולוגיה בבנק הפועלים. צילום: אביב גוטליב

בנק הפועלים בחר ב-וריטאס (Veritas Technologies) לביצוע רענון טכנולוגי של מערכות הגיבוי. הפעילות תסייע לבנק בגיבוי ובאינטגרציה מלאה עם כל טכנולוגיה מתקדמת שאותה ירצו אנשיו להטמיע במהלך השנים הבאות.

לדברי אבי ברששת, ראש מערך אחסון, גיבוי ושחזור באגף התשתיות שבחטיבת הטכנולוגיה בבנק הפועלים, "הבחירה ב-וריטאס לביצוע הרענון שנדרש על מנת להתאים את מערכות הגיבוי של הבנק לצרכים שלנו כיום, עם עתודה בטוחה ואסטרטגית לעתיד, הוכיחה את עצמה. אנחנו תמיד מחפשים פתרונות מקיפים, מתקדמים ו-Cost effective, שפשוטים להבנה ולביצוע. כמו שאני תמיד אומר: Keep it simple. יש ל-וריטאס את הידע ואת אנשי המקצוע שמלווים אותנו כבר כמה שנים, ומאפשרים לנו לעשות בדיוק את זה וללכת לישון בשקט בלילה, בידיעה שהארגון מוגן ויציב".

הוא הוסיף כי "הבחירה ב-וריטאס היא תוצאה של הכרה בניסיון וביכולות שלה להתמודד עם מערכות גיבוי הנדרשות לטפל בנפחים גדולים, שעוד צפויים לגדול במהלך תקופת הפרויקט, תוך מתן פתרונות גמישים ומהירים לצרכים חדשים, שמתעוררים בקצב הולך וגובר. בנק הפועלים הינו ארגון פיננסי מוביל בישראל ובעולם, ומהווה סמן ימני לתעשייה המקומית מבחינה טכנולוגית, דיגיטלית ועסקית. בנוסף, ככל שהפעילות הבנקאית גדלה בהיקפה ובמורכבותה, כך הרגולציה שהבנק נדרש לעמוד בה נעשית יותר מורכבת".

הקורונה כמאיץ חדשנות דיגיטלית בניהול המידע – שעליו יש להגן

ברששת ציין כי הטרנספורמציה הדיגיטלית הייתה חלק בלתי נפרד מהיומיום ומהאסטרטגיה של הבנק בשנים האחרונות, והיא אף קיבלה זירוז משמעותי בשנה האחרונה, בעקבות משבר הקורונה. תחומי פעילות חדשניים ומתקדמים הפכו לשגרתיים בפעילות היומיומית של הבנק ודורשים פתרונות חדשים. "ההטמעה של מערכות וריטאס בבנק אפשרה את קידום הטרנספורמציה הדיגיטלית, הכוללת חיסכון בתעבורת נתונים ככל האפשר וקיצור חלון הגיבוי על מנת לאפשר פעילות 24/7 של מערכות הבנק, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניהול והגנה על המידע, כיאה לארגון פיננסי בינלאומי מוביל דוגמת בנק הפועלים".

עופר אזולאי, מנהל פעילות וירטאס בישראל, אמר כי "אנחנו שמחים ללוות את הצוות המקצועי בבנק הפועלים. באמצעות השקט והיציבות שמעניקה וריטאס, במיוחד בתקופה זו, הבנק יכול להתפנות לאתגרי ה-IT האחרים ולהמשיך לצמוח ולתת מענה דיגיטלי, מהיר ומקיף ללקוחות שלו. ה-Enterprise Data Service Platform של וריטאס מאפשרת לארגונים להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם ולפתור אתגרי IT דחופים, לרבות ניהול והגנה על מידע בסביבה מרובת עננים, אופטימיזציה של אחסון, התאמה לרגולציה והמשכיות עסקית – ללא תלות בספק ענן זה או אחר".

אירועים קרובים