תוכן שיווקי
הבא בודקים משלך

אפלאוז מאפשרת מבט כולל על הבדיקות – בפלטפורמה שלה

19/10/2020 12:31
מארק גרנות, סגן נשיא ומנכ"ל אפלאוז ישראל. צילום: אמיר זלצר

אפלאוז, המובילה העולמית בבדיקות איכות דיגיטליות באמצעות קהילת בודקים במודל CrowdTesting, הכריזה על זמינותו של מודול חדש – הבא בודקים משלך (Bring Your Own Testers). המודול מאפשר לארגונים לנהל את הבדיקות הנעשות על ידי הצוותים הפנימיים שלהם – עובדים, חברים, חברי משפחה ולקוחות קיימים – על גבי פלטפורמת ניהול הבדיקות של אפלאוז, לצד ממצאי קהילת הבודקים המומחים של החברה.

פעמים רבות, ארגונים רוצים לשלב בבדיקות התוכנה עובדים יחד עם אנשים אחרים המתנסים עם המוצר, כמו לקוחות, חברים ובני משפחה, כדי לקבל משוב מוקדם על השקה או על יכולות חדשות. גישת Bring Your Own Testers ממנפת את פלטפורמת התוכנה כשירות (SaaS) של אפלאוז ואת התהליכים הקיימים לניהול בדיקות, הפעלתן והצגת תוצאות, כך שארגונים יכולים לשלב גם את קהילת הבודקים של אפלאוז וגם את הצוותים הפנימיים שלהם – אשר יכולים לספק בדיקות ומשוב בעלי ערך גבוה. הגישה חוסכת את הזמן והתשתית הנדרשים לצורך ניהול פנימי של תהליך כזה.

"מהנדסים וצוותי QA מנסים באופן קבוע לבחון ולהשיק גרסאות במהירות ובתדירות גבוהות יותר. ככל שהיקפי הפעילות מתרחבים, אחד החסמים הגדולים ביותר הוא היכולת של הארגון לנהל את כל הצדדים והגורמים המעורבים בבדיקות בתוך הארגון ומחוצה לו", אמר דורון ראובני, מייסד ומנכ"ל אפלאוז. "מאפיין Bring Your Own Testers פותר את הבעיה הזו באמצעות מינוף הפלטפורמה המוכרת והמוכחת של אפלאוז כדי לנהל את צוותי הבדיקה החיצוניים והפנימיים. הדבר לא רק חוסך את העבודה הרבה הקשורה בתהליך ניהול בודקים שונים, שעלולה להאט את עבודתם של אנשי הפיתוח וה-QA, אלא גם מספק לארגון מבט מקיף וכולל על התוצאות, מכל הבודקים, על גבי פלטפורמה אחת".

"קיימים שלושה יתרונות מרכזיים לתוספת Bring Your Own Testers", ציין מארק גרנות, סגן נשיא ומנכ"ל אפלאוז ישראל. "היתרון הראשון הוא גישה לשירות המנוהל של אפלאוז – המודול החדש מאפשר לארגונים לתקשר עם הצוותים הפנימיים שלהם באופן שלא נעשה קודם לכן. שנית, ארגונים מקבלים תוצאות ומשובים עשירים יותר ומורחבים יותר באמצעות מינוף קהילת המומחים הגלובלית של אפלאוז יחד עם הצוותים הפנימיים. ולבסוף, הצוותים הפנימיים זוכים בחוויית שימוש רציפה – אפלאוז מקלה על הצוותים הפנימיים להתחיל לבדוק ולדווח על בעיות, ולספק משוב. צוותים נרשמים ומצטרפים למערכת באמצעות חוויה פשוטה, כך שהבדיקות יוצאות לדרך במהירות. ברגע שהבדיקות מתחילות, צוותים פנימיים יכולים לגשת בקלות לגרסאות, לדווח על בעיות עם כל המידע הנדרש, ולהעלות וידיאו ומשוב משתמש חיוני – והכול דרך פלטפורמת אפלאוז".

אירועים קרובים