תוכן שיווקי

פלטפורמת הגנת המידע החזקה ביותר, NetBackup 8.3 של וריטאס, תושק בארץ

עופר אזולאי, מנכ"ל פעילות וריטאס ישראל: "יכולת הארגונים לדאוג לגיבוי המידע היקר שלהם ולמערכות התאוששות, שיבטיחו חזרה מהירה לפעילות מלאה לאחר פריצה, הופכת ליסוד מרכזי באסטרטגיות הגנה מפני התקפות כופרה ואיבוד מידע עקב תקלות טכניות"

08/09/2020 13:59
עופר אזולאי, מנכ"ל פעילות וריטאס ישראל. צילום: יח"צ

חברת וריטאס (Veritas), המובילה העולמית בתחום ההגנה וניהול המידע עבור יותר מ-80,000 לקוחות, הכריזה על השקת גרסת NetBackup 8.3 כחלק מרכזי בפלטפורמה האוניברסלית שלה לניהול נתונים. השימוש ב-Veritas NetBackup 8.3 מפחית סיכונים, מסייע בצמצום עלויות, משפר עמידות בפני פגיעה מפעולות כופרה (ransomware) ומסייע בניהול בסביבות multi cloud מכל הגדלים.

השקת הגרסה החדשה של NetBackup מהווה שלב נוסף של וריטאס בהרחבת יכולות ההגנה שלה על נתונים ארגוניים ואספקת המערך החזק ביותר של אפשרויות ניהול המידע בכל סביבות ה-IT הארגוני: וירטואלי, בענן (פרטי/ ציבורי) – היברידי, פיזי ואף בקונטיינרים.

בהשקת גרסת NetBackup 8.3, וריטאס הרחיבה את הליבה של NetBackup על ידי צירוף האפליקציות הוותיקות והמוכחות שלה, VRP (ר"ת Veritas Resiliency Platform) ו-Cloudpoint, כדי ליצור פלטפורמה אחידה בעלת תכונות שרידות ופונקציונאליות ברמה הגבוהה ביותר. בעקבות כך, לקוחות וריטאס יוכלו להגביר את עמידותן וחסינותן של כל האפליקציות והתשתיות שלהם, בכל מקום וללא תלות בתוכן.

פלטפורמה יחידה בסטנדרט עבודה אחד – חיסכון משמעותי בעלויות

"כיום מנמ"רים ו-CISO רבים מגלים, פעם אחר פעם, שאין אפשרות להבטיח 100% הגנה נגד פריצות למערכות המחשוב שלהם. בעקבות כך, היכולת של ארגונים לדאוג לגיבוי המידע היקר שלהם ולמערכות התאוששות, אשר יבטיחו חזרה מהירה לפעילות מלאה לאחר פריצה, הופכת ליסוד מרכזי באסטרטגיות הגנה מפני התקפות כופרה ואיבוד מידע בעקבות תקלות טכניות", אמר עופר אזולאי, מנכ"ל פעילות וריטאס ישראל.

אזולאי המשיך ואמר כי "ההשקה של Veritas NetBackup 8.3, שתוצג בישראל ב-16 בספטמבר, מאפשרת לנו להבטיח שמירה יעילה, מלאה והרמטית של גיבויי המידע הארגוני כנגד פריצה והפחתה דרמטית של הסיכון הכרוך בזמן השבתה של המערכת. בכלכלה של היום, חיסכון משמעותי בעלויות על ידי עבודה בפלטפורמה יחידה בסטנדרט עבודה אחד פשוט וקל, מונחה SLA ועם Self Service, עדיפה על פני ממשקי שימוש נפרדים למערכות שונות היברידיות וענן".

NetBackup 8.3 אף מספקת הגנת מידע ייעודית-ענן עבור AWS, Azure, ו-GCP; היא פועלת ברקע עם אפס פגיעה בתפעול השוטף; מבטיחה גישה מיידית למאגרי מידע SQL; ומבטיחה, על ידי שימוש בטכנולוגיית הגנת מידע רציפה (CDP), התאוששות של מערכות וירטואליות עם יעדי איבוד מידע (return point objective, RPO) ויעדי זמן התאוששות (return time objective, RTO) השואפים לאפס.

למידע נוסף ולהרשמה לאירוע ההשקה לחצו כאן

אירועים קרובים