תוכן שיווקי

K2 ישראל צמחה השנה ב-150% עם פלטפורמת ה-Intelligence Automation

יוגב פלד, מנכ"ל משותף: "היום אנחנו מחזיקים את הפלטפורמה המתקדמת ביותר בארץ בתחום של אוטומציה מבוססת AI, ואנו צופים ששנת 2020 תהיה מוצלחת יותר"

27/01/2020 13:06
יוגב פלד, מנכ"ל משותף, K2 ישראל. צילום: יח"צ

"השקענו בשנה האחרונה משאבים רבים ביצירת פתרונות ובידול בשוק הישראלי, דבר שאפשר לנו חדירה למגוון רחב של מגזרים, כמו בתי חולים, עולם הרכב, חברות כח אדם, חברות ביטוח, אוניברסיטאות וחברות נוספות", אומר יוגב פלד, מנכ"ל משותף, K2 ישראל.

בשקט בשקט הצליחה חברת K2 ישראל להפוך לחברה מובילה ולחדור לחברות מפתח ולמגוון רחב של תחומים בשוק הישראלי, כאשר המכנה המשותף של כולם הוא ההבנה, שתהליכי אוטומציה, הנגשה בצורה ידידותית והיכולת לבנות מהר תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, הם העתיד של העסקים.

כך, למשל, בבתי החולים התבססה ההבנה, שרבים מהתהליכים הפנימיים מסורבלים ודורשים משאבים וזמן יקר, דבר שמקשה על התפקוד היום יומי, ועל כן הם  בחרו ב-K2 על מנת לשדרג ולפתח מחדש רבים מאותם תהליכים, שנבנו בעבר על טכנולוגיות ישנות שמעולם לא מוחשבו.

הדבר כרוך בשינוי גישה והשינוי הקשר בין החולה לבין בית החולים לצד ההבנה, שבסופו של דבר היכולת לאפשר למטופל לייצר בקשה ולחזור אליו עם תשובות מהירות – תוך מתן אפשרות ללקוח לחתום על מסמכים ויכולת לתקשר עם בית החולים, ללא צורך ב"בזבוז" של עוד יום חופש או בהמתנה בתור – הם העתיד של התמיכה הטכנולוגית ברפואה המודרנית.

פתרון נוסף שפיתחה החברה הוא היכולת להפוך ניתוח נתונים לפעולות מעשיות, או, במילים אחרות, להפוך תובנה עסקית למשימה ארגונית (BI to Action).

המשמעות היא חיבור לכלי BI ואפשרות לייצר בצורה אוטומטית או ידנית על ידי המשתמש תהליך עסקי שלוקח את נתוני ה-BI והופך אותם לתהליכים חוצי ארגון, הכוללים משימות או, במקרים מסוימים, כתיבה בחזרה למערכות, כמו, למשל, ERP או CRM.

"בעתיד אנו רואים פחות אנשים שיושבים מול מסכי Dashboard ומחפשים נתונים, אלא אנשים שמקבלים סיכומים על פעולות ותהליכים שהמערכת עשתה או יצרה בשבילם", אומר פלד, ומוסיף, כי אחד הדברים המשמעותיים שעשתה החברה בשנה האחרונה הוא גם יצירת מסגרת עבודה, המבוססת על הידע הרב שנצבר בחברה, ומאפשרת לייצר תהליכים עסקיים מורכבים, הכוללים כתיבה וקריאה ממערכות, אוטומציה מלאה של מסמכים דיגיטליים – כולל חתימה ומילוי המסמכים מכל מקום, ויכולת להעביר משימות בין אנשים לבין מכונות בזמנים קצרים מאוד. בדרך זו היא מצליחה לייצר החזר השקעה מהיר, דבר שמתיישר עם המספרים הגבוהים של חברת  K2 בעולם (החזר השקעה של 9.2 חודשים בממוצע)".

"זה אומר, שהיום אנחנו בונים תהליכים מורכבים שבעבר לקחו חודשים, וזאת בשבועות ואפילו בימים בודדים", אומר אבי בידה, הבעלים ומנכ"ל משותף בחברת K2 Israel.

"אחד היתרונות הבולטים בפלטפורמה המתקדמת של K2", מוסיף בידה, "הוא העומק הטכנולוגי והמחשבה העמוקה שמשקיעה החברה בחו"ל גם בהיבטים העסקיים וגם בהיבטים הטכניים. הדבר מאפשר לייצר, הלכה למעשה, פתרונות עסקיים, המשלבים בין תהליכים עסקיים לתהליכים טכנולוגיים, כמו, למשל, מקרים שבהם יש צורך אמיתי של הפרדת נתונים סודיים על ידי יצירת בסיסי נתונים נפרדים, תוך כדי הרצת התהליך, או, למשל, מקרים אחרים, שבהם כל התהליך הוא דינאמי לחלוטין, וכל סבב האישורים נקבע בכלל במערכות אחרות".

המשמעות, לדבריו, "היא יצירת פתרון גמיש לחלוטין, שמתנהג בהתאם לאוסף הנתונים שהוא מקבל ועל בסיסם יוצר מערך שלם של משימות וזרימת מידע".

לשם הדוגמה – זה יכול להיות עובד שמבקש לצאת לחופשה, והגורמים המאשרים שונים בכל פעם, או מטופל שמבקש עזרה, וסבב הרופאים שמטפל בו שונה לחלוטין – כשברקע נבנה תהליך אחד, שמתאים את עצמו לטופס הראשון שהזינו בו פרטים.

K2 מיוצגת בישראל על ידי חברת K2 ישראל, שמובילה את מהפכת האוטומציה האינטליגנטית והיא החברה הצומחת ביותר בתחום ה-BI בישראל בשנת 2019. בשנה האחרונה רשמה החברה צמיחה של 150% עם פלטפורמת ה-IA (ר"ת Intelligence Automation).

בין הפתרונות של K2 ישראל אפשר למצוא את K2-RFQ – פתרון מתקדם לאישור ספקים, K2-On Boarding – פתרון לקליטת עובד, K2-IT Request  – פתרון למחלקות IT, ועוד עשרות פתרונות בתחומים של משאבי אנוש, ביטוח, בנקאות, תהליכי ייצור, בתי חולים, אוניברסיטאות ועוד.

אירועים קרובים